top of page

 

Nový systém PIXEL = inovace + inovace

PIXEL je nejnovějším autorským okenním systémem Oknoplast. Vyznačuje se unikátním hranatým tvarem profilu a zasklívacích lišt, dosud nebývalým na trhu s plastovými okny. PIXEL představuje spojení elegance, estetičnosti a moderních technologií, které zajišťují až do 22% více světla v interiéru. Díky snížené pohledové výšce sestavy (108 mm) a zvětšené ploše skla ve srovnání s běžnými okny proniká do interiéru větší množství sluneční energie, což umožňuje snížení nákladů na vytápění. Okno PIXEL je možné zasklít dvojsklem nebo trojsklem. Při použití trojskla a teplého rámečku Warmatec dosahuje okno vynikající parametr Uw = 0,8 W/m²K.

Dokonalost hranatých tvarů.

Vynikající parametry tepelné izolace.

Záruka 7 let na všechny prvky oken.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Izolace

Okno minimalizuje tepelné ztráty díky šestikomorovému profilu třídy A se stavební hloubkou 70 mm a izolačnímu trojsklu 4 Xglass (Ug = 0,5 W/m²K), kde při požití teplého rámečku Warmatec můžeme docílit vynikající parametr tepelné propustnosti pro celé okno Uw = 0,8 W/m²K. Akustická izolace okna je na úroveni Rw = 33 dB (-1, -4).

Estetika

Moderní, zeštíhlený tvar profilu koresponduje s nejnovějšími architektonickými trendy. Okno se vyznačuje výrazně hranatými okraji profilů a zasklívacích lišt, sníženou pohledovou výškou sestavy rám/křídlo (108 mm) a také úzkým štulpem s centrální klikou.

Odolnost a bezpečnost

Odolnost zajišťuje profil třídy A (nejvyšší dostupná), který má vnější stěny o síle 3 mm, a také vícenásobně ohýbané pozinkované ocelové výztuhy s uzavřeným profilem v rámu. Bezpečnostní uzávěry jsou připevněny k ocelové výztuži, což značně ztěžuje vypáčení okna.

Komfort

Kování Winkhaus ProLight umožňuje snadnější ovládání křídla, přičemž chrání před jeho nekontrolovaným zavřením. Domácnost je možné obohatit o terasové dveře PSK, PSK-Z či PSK Atrium pro pohodlné propojení s terasou.

Moderní meziskelní rámeček pro zlepšení tepelné izolace okna.

Snižuje vlhkost a minimalizuje rosení skla.

Dostupný ve třech barvách pro estetické sladění s oknem – šedé, černé a hnědé.

NAVŠTIVTE NAŠI VZORKOVOU KANCELÁŘ
  • plně funkční reálné vzorky

  • okna, dveře, rolety, vrata

  • možnost vyzkoušení funkčnosti

  • barevné vzorníky

  • modely jednotlivých profilů

  • vzorky parapetů

  • odborné poradenství

  • osobní přístup

  • dětský koutek

bottom of page