top of page

GARÁŽOVÁ VRATA VAŠICH SNŮ... TO JSOU VRATA LOMAX

GARÁŽOVÁ VRATA

 

Garážová vrata jsou výrazným estetickým prvkem každého domu. Vyrobíme vám garážová vrata přesně na míru, podle vašich stavebních možností, rozměrových dispozic a vašeho vkusu. Nabízíme rolovací vrata, sekční garážová vrata, posuvná vrata i vrata průmyslová, splňující vysoké nároky na kvalitu, design a bezpečnost. Jejich kvalitní konstrukce i povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost. Široká nabídka dekorů umožňuje garážová vrata přizpůsobit individuálním požadavkům. Dáváme na výběr z řady prolisů, nerezových doplňků, více než 2500 barev i imitací dřeva, které lze libovolně kombinovat. Díky vlastní výrobě máme vždy dostupné náhradní díly.

NABÍZÍME TYTO VARIANTY ŘEŠENÍ

SEKČNÍ VRATA

POSUVNÁ VRATA

ROLOVACÍ VRATA

PRŮMYSLOVÁ VRATA

SEKČNÍ VRATA

Sekční garážová vrata patří mezi nejčastěji používaný typ. Jsou složena ze sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Vratové sekce rovněž disponují bezpečnostními zámky, takže při otvírání či zavírání vrat nehrozí riziko poranění. Do sekčních garážových vrat lze integrovat vstupní dveře, jejichž umístění může být různé, musí však být nejméně 500 mm od okraje vrat. Jednotlivé panely jsou zateplené, z garáže tak neuniká teplo. Vrata lze doplit dalšími doplňky jako větracími mřížkami, několika tyty okének, polepy oken, různými bezpečnostními prvky atd.

 

SEKČNÍ VRATA NA MÍRU

 

Sekční garážová vrata vám vyrobíme na míru, přesně podle vašich přání. Vyrobena jsou z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na vysokou úroveň zpracování. Vrata se otevírají svisle a zajíždějí pod strop garáže, díky tomu poskytují maximum místa pro parkování jak uvnitř garáže, tak i v prostoru před ní. Vzhledem ke své konstrukci jsou vhodná pro garáže jakéhokoliv tvaru, najdou své uplatnění u standardních garáží, dvojgaráží, či vjezdů do hromadných garáží. Sekční garážová vrata podtrhnou jedinečnost designu vašeho domu. Nabízíme různé prolisy na panely, kazety rovnoměrně rozložené podle velikosti vrat, až po nepravidelné umístění. Také barevná škála je neomezená, nabízí až 2500 barev odstínů pro lakování a nepřeberná nabídka dřevo imitujících fólií a možnost individuální volby ozdobných hliníkových prvků. Z bohaté nabídky dekorů, barev, doplňků a designů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Montáž je trochu náročnější, jelikož v prostoru pod stropem budou trvale umístěny kolejnice. Do sekčních garážových vrat lze také instalovat vstupní dveře, abychom vždy nemuseli otevírat celé vrata, když například jedem se sekačkou, či kolem. Naše sekční garážová vrata mají velmi tichý chod, vysokou spolehlivost, a maximálně dlouhou životnost. Tvoří tak perfektní řešení pro vaši garáž.

Na sekční vrata poskytujeme záruku 10 let.

POSUVNÁ VRATA

Posuvná garážová vrata vyrábíme přesně na míru s ohledem na bezpečnost provozu a spolehlivost. Jedná se vlastně o typ sekčních garážových vrat s tím rozdílem, že panely jsou postaveny svisle a nezajíždějí pod strop, ale podél stěny garáže. Při instalaci je proto kladen velký důraz na stavební připravenost, rovnost stěn i podlahy. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní účinnost a dlouhou životnost posuvných vrat, disponují také vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Komponenty, ze kterých jsou posuvná garážová vrata vyráběna, jsou koncipovány pro vysoké provozní zatížení. U posuvných garážových vrat v podstatě nezáleží na šířce instalačního otvoru, jednotlivé lamely vlastně stojí a nejsou tedy namáhány tolik, jako lamely u sekčních garážových vrat otvíraných nahoru.

 

VÝHODY POSUVNÝCH GARÁŽOVÝCH VRAT

 

Velkou výhodou posuvných garážových vrat je, že nesníží průjezdní výšku otvoru, nabízí také jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. Vrata se vždy instalují za stavební otvor, z vnitřní strany zdiva. Zámky panelů jsou vylisované tak, aby nemohlo dojít k sevření prstů. Sekce jsou při pohybu vedeny v závěsné kolejnici, která zajišťuje klidný pohyb vrat. Podlahové vedení tvoří podlahový práh. Provedení posuvných garážových vrat je dáno umístěním panelu na svislo a tím i změnou designu oproti sekčním vratům. Vrata mohou mít všechny povrchové úpravy a motivy panelů jako sekční vrata. Nabízíme různé prolisy na panely či kazety, buď rovnoměrně rozložené podle velikosti vrat, nebo nepravidelně umístěné, vše podle přání zákazníka. Také barevná škála je neomezená až 2500 barev odstínů pro lakování, nebo nepřeberná nabídka dřevo imitujících fólií. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost, maximální užitnost to jsou vlastnosti, které charakterizují posuvná garážová vrata.

ROLOVACÍ VRATA

PRŮMYSLOVÁ VRATA

Rolovací garážová vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Svým konstrukčním řešením zajišťují úsporu místa jak v garáži, tak v prostoru před ní. Lze je snadno nainstalovat bez dalších stavebních úprav do již postavené garáže. Jedna z hlavních předností rolovacích garážových vrat je zachování prostoru pod stropem garáže. Tento prostor je možno dále využít například k zavěšení nejrůznějších věcí jako lyží, kol, atd. Využití těchto vrat ovšem nekončí pouze u garáží, lze jimi zabezpečit jakýkoliv potřebný prostor. Rolovací vrata z hliníkových nebo ocelových lamel, jež jsou umístěny nad sebou. Ovládání je řešeno pružinou, nebo elektropohonem. Rolovací vrata je vždy nutno osadit protipádovou brzdou. Jsou oblíbená především pro svou jednoduchost, bezporuchovost, nezabírají žádný užitný prostor, a jejich montáž nevyžaduje žádné dodatečné úpravy. Lze je jednoduše použít jak pro novostavby, tak při renovaci.

 

ROLOVACÍ GARÁŽOVÁ VRATA NA MÍRU

 

Rolovací garážová vrata vám vyrobíme přesně na míru každému zákazníkovi. Garážové rolovací vrata jsou svým jednoduchým a estetický vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Tyto garážová vrata můžete objednat v nadstandardním výběru barev i nejrůznějších dekorů. Na přání je možno rolovací garážová vrata osadit průhledovými lamelami, které vám zajistí prosvětlení vnitřního prostoru. Tyto vrata jsou převážně bezúdržbová, takže nevyžadují mazání, utahování a další seřizování či pravidelný odborný servis, velice jednoduchá je také výměna lamel při případném poškození. Samozřejmostí rolovacích garážových vrat je zabezpečovací systém k ochraně před zloději. Jsou charakteristická nízkou hlučností, disponují výbornou tepelnou izolací, a vysokou kvalitou lamela. Můžete je otvírat buď pomocí tlačítka, nebo dálkového ovládání, které je dnes takřka základní výbavou.

Průmyslové rolovací vrata LOMAX se hodí pro všechny prostorové situace. Svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor. Lze je instalovat do již postavené garáže, ovládání je řešeno pomocí navíjecí pružiny, nebo elektropohonem. Průmyslová vrata slouží pro uzavírání stavebních otvorů určených pro vozidla, či manipulaci s materiálem, a to jak ve vstupu, tak uvnitř budovy. Průmyslové vrata vám vyrobíme přesně na míru, jsme připraveni také realizovat nejrůznější atypické zadání přesně podle vašeho přání a specifikace. Ať je váš projekt jakýkoliv, vždy nalezneme řešení.

 

Nejčastější použití nachází v průmyslových objektech, jako jsou výrobní haly, garáže, sklady, mycí linky, autoservisy atd. Na průmyslová garážová vrata jsou kladeny mimořádné nároky. Potýkají se s každodenním náročným provozem, kdy dostanou opravdu zabrat. Jsme schopni vyrobit i ta nejnáročnější vrata. Hlavní předností našich průmyslových vrat je jejich spolehlivost, jednoduchá obsluha, dlouhá životnost, vysoká bezpečnost, atraktivní design, snížení hladiny hluku a tepelných ztrát, snadná údržba, rychlá montáž a komplexní služby dodávky na klíč. Průmyslová vrata se skládají z hliníkových nebo železných lamel, jež jsou umístěny nad sebou. Vnější vzhled určuje rozhodujícím měrou dojem z budovy, hliníkové lamely lze opatřit nástřikem v nepřeberném množství barev. Ocelové lamely jsou dodávány v pozinku. Elektropohon vrat lze ovládat místním tlačítkem, dálkovým ovládáním, klíčovým spínačem, kódovou klávesnicí atd. Naše rolovací průmyslová vrata odpovídají bezpečnostním požadavkům platných evropských norem. Moderní ovládací prvky zajišťují naprostý komfort. Stabilní a robustní součásti a dodatečné mechanické uzavírací prvky zajišťují efektivní ochranu proti vloupání. Díky příznivé ceny našich výrobků nejvyšší kvality a nadstandardním záručním podmínkám jsou ideálním řešením pro jakýkoliv objekt.

PRO VÍCE INFORMACÍ
NAVŠTIVTE NAŠI VZORKOVOU KANCELÁŘ
  • plně funkční reálné vzorky 

  • okna, dveře, rolety, vrata

  • možnost vyzkoušení funkčnosti

  • odborné poradenství

  • osobní přístup

  • dětský koutek

  • modely jednotlivých profilů

  • vzorníky barev a dekorů

  • vzorky parapetů

bottom of page