top of page

ROLOVACÍ MŘÍŽE

Ještě jste o rolovacích mřížích nikdy neslyšeli? A vlastníte obchod, kadeřnictví, restauraci či snad podobný podnik s výlohou i bez ní a nutně potřebujete zabezpečit Váš cenný majetek před nájezdem zlodějů? Jestliže si právě v duchu říkáte, že bezpečnostní zámky jsou bohužel nedostatečné, protože se přes ně se dostanou všichni lumpové a zlodějíčci, tak čtěte dál! Navíc – jak chcete zabezpečit vstupní prostor či výklad … rolovací mříže na výlohy jsou odpovědí.

Proto přicházíme s výrobkem, kterým jsou rolovací mříže, miláček zahraničních prodejců a majitelů obchůdků všemožných typů a velikostí. Roletové mříže na výlohy si oblíbili jak majitelé kaváren, kteří se potýkali s večerními nájezdy na kasu, tak šéfové kasin, barů a jiných míst plných hazardu a především peněz.

Také patříte k horlivým zastáncům a vlastníkům superkvalitních bezpečnostních zámků? A věříte, že Vás takový kus železa, ochrání před nájezdem ziskuchtivých zlodějů, již jsou vybaveni opravdu skvěle. A právě proto jsou tu roletové mříže, které Vás i Váš majetek ochrání. Ať již potřebujete zabezpečit tak často vykrádané herny a restaurace nebo kadeřnictví, stačí se obrátit na nás. Navíc se mříže hodí i na Váš soukromý majetek. Věřili byste, že roletové mříže je možno osadit i na obyčejnou garáž, ve které je zaparkován Váš luxusní automobil či desetiletími ošlehaný traktor. Řídíme se heslem, že zákazník je naším pánem. Vyzkoušejte si proto roli pána i Vy a pořiďte sobě i svým budovám tu nejvyšší možnou ochranu – rolovací mříže. Výroba mříží probíhá přesně na míru dle Vašeho požadavku. Kdo ještě nikdy nebyl vykraden, neuvěří v takřka zázračnou vlastnost a sílu našich rolovacích mříží, které jsou schopny ochránit jakýkoli prostor, jaký jen budete chtít.

TYPY ROLOVACÍCH MŘÍŽÍ

Rolovací mříže nabízíme ve čtyřech typech provedení – všechny jsou z kvalitního materiálu a konkrétně se jedná o ocelové mříže. Nejoblíbenější mezi zákazníky je mříž rolovací VALENCIA, která se hodí pro prodejny či obchody v nákupních centrech. Vyniká rovnými liniemi a velmi moderním vzhledem. Dalším typem mříže rolovací je ocelová mříž VERONA, která má naopak vlnitý profil trubek a hodí se především do obchodů v historických částech měst – např. do zlatnictví nebo antikvariátů. Třetím typem roletové mříže je mříž RAVENTA, která je určená pro ochranu prostor, kam nemá být vidět, protože je tvořena z neprůhledných plných profilů. Posledním typem je mříž rolovací MONAKO určená do prostor, kde je vyžadována neustálá ventilace a odvětrávání. Podrobnější technické informace o našich rolovacích mřížích naleznete níže nebo se obraťte na naše specialisty, kteří Vám rádi poskytnou veškeré informace.

 

VALENCIA

Valencia P60: roletová mříž sestavená z rovných 18mm galvanizovaných trubek spojených propojovacím prutem o délce 60mm a tloušťkou stěny 2mm.

 

Valencia P90:  roletová mříž sestavená z rovných 18mm silných galvanizovaných trubek navzájem spojených propojovacím prutem (dílcem) o rozměru 95mm, síla(tloušťka) 1,5m.

 

Valencia P120: roletová mříž sestavená z rovných 18mm silných galvanizovaných trubek navzájem spojených propojovacím prutem (dílcem) o rozměru 120mm síla(tloušťka) 1,0 mm Příslušenství rolovací mříže: vertikální „U” vodítka (galvanické držáky – příruby), pružinové boxy a rolovací hřídel. Průměr hřídele rolovací mříže je v rozmezí 48-60-76-101 mm v závislosti na rozměrech mříže (dle schématu). Ovládání rolovací mříže nabízíme ruční nebo motorové.

VERONA

S14. Rolovací mříže sestavená ze dvou tvarovaných galvanizovaných trubek o síle 14mm. Oba díly rolovací mříže jsou spojeny galvanizovanou sponou.

 

R14. Rolovací mříže sestavená ze dvou tvarovaných galvanizovaných trubek o síle 14mm. 1,2 díl a uprostřed rovná galvanizovaná trubka jako výztuha mříže, jsou spojeny galvanizovanou sponou.

 

Součástí příslušenství rolovací mříže jsou vertikální U vodítka (40x25x40)mm, kotvící galvanizované příruby, hřídel s boxy, držáky pro vodítka a kotvící šrouby. Číslo 3 nebo 4 P115 – součásti pro rolovací hřídel.č. 3 P115 spodní komponenty s koncovým komponentem.

Průměr hřídele rolovací mříže je v rozmezí 48-60-76-101 na základě rozměrů rolovací mříže (viz.schéma).

Ovládání rolovací mříže můžete zvolit ruční nebo motorové pro komfortní ovládání.

RAVENTA

Rolovací mříže sestavená s galvanizovaných plných profilů (výška 115 mm) tloušťka 8/10, 10/10, 12/10. Součástí příslušenství roletové mříže jsou U vodítka, kotvící galvanické příruby, hřídel s boxy, spony pro vodítka a kotvící šrouby.
Ovládání rolovací mříže je ruční nebo motorové.

MONAKO

Rolovací mříž sestavená z galvanizovaných profilů (výška 115), tloušťka 10/10, mikro-perforováno, průměr 3mm.

Tento typ rolovací mříže je určen pro ochranu obchodů, butiků a prostor, které požadují

stálou ventilaci (odvětrávání).
Součástí příslušenství rolovací mříže jsou vertikální U vodítka (40x24x40)mm, kotvící galvanické příruby, hřídel s boxy, spony pro vodítka a kotvící šrouby. Pro dokonalý vzhled rolovací mříže je možná barevná úprava v barvě RAL.
Ovládání rolovací mříže je ruční nebo motorové.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Roletová mříž se skládá z pancíře, z hřídele, z vodících lišt, bočnic a z pružin. Vše zinkově upravujeme a hřídel je barvená. K rolovací mříži nabízíme širokou škálu příslušenství – motor, klíčový spínač

s odblokem či bez odbloku, zámek do koncové lišty, dálkové ovladače, fotobuňky atd.

Kryt obalu mříže, profily včetně vodítek dokážeme nalakovat do jakékoliv barvy RAL. Lakování rolovací mříže (pancíře) nabízíme také, ale bez záruky.

Roletové mříže doporučujeme ovládat motoricky. Roletové mříže vyrábíme buď s centrálním motorem nebo s bočním motorem.Výběr motoru mříže závisí na několika parametrech – např. na rozměrech mříže, na hmotnosti mříže, na umístění motoru atd. Rádi Vám poradíme.

bottom of page