top of page

HMYZOVÉ SÍTĚ

Funkčnost, pohodlnost a upotřebitelnost to jsou nejdůležitější vlastnosti, které rozhodují při nákupu vertikálních žaluzií. Vertikální žaluzie mají dobrou kombinační schopnost funkčnosti s dekorativností.

S našimi vertikálními žaluziemi můžete i místnost s poměrně velkou prosklenou plochou přeměnit v útulný interiér s příjemnou atmosférou, ať již se jedná o obývací pokoj, kuchyň, ložnici či koupelnu.

Také výběr látek našich vertikálních žaluzií je bohatý jak v barvě tak i v kvalitě a umožňuje splnit Vaše požadavky a přání při zařizování bytu, kanceláře nebo i jednací místnosti v podniku.

S vertikálními žaluziemi můžete řešit i zastínění atypických prostorů ať už se jedná o trojůhelníkové nebo obloukové tvary.

Naše lamely jsou dodávány v různých modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností vertikálních žaluzií je jejich nastavení do libovolné polohy lamel a tím regulovatelnost světla v mistnosti.

 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O CENOVOU KALKULACI NÁM PROSÍM ZAŠLETE VNITŘNÍ ROZMĚRY ŠPALET ŠÍŘA x VÝŠKA ( OD ZDI KE ZDI / OD HORNÍHO PŘEKLADU K PARAPETU)

PŘIDEJTE POČET KUSŮ OKEN (ROLET), BAREVNOU PŘEDSTAVU LAMEL A ZDA-LI SI PŘEJETE ŽALUZIE I NAMONTOVAT, ČI POUZE ZAKOUPIT.

 

*** V PŘÍPADĚ ŽE NEPROVÁDÍME MONTÁŽ, POSKYTUJEME ZÁRUKU POUZE NA PRODUKTY, NIKOLIV NA SPRÁVNOU FUNKČNOST.

 

bottom of page